HURTINOX to firma z bogatymi tradycjami, której korzenie sięgają aż do początku XX wieku. Jej siedziba mieści się w Nietulisku Dużym, w samym sercu Centralnego Okręgu Przemysłowego (COP). Historia firmy zaczyna się od bardzo ważnej dla mnie postaci, a mianowicie mojego dziadka, który był cenionym rzemieślnikiem. Swoje pasje, choć w nieco innej formie, mógł realizować także po wojnie. Zapewne to właśnie sprawiło, że branżą ślusarską zainteresował się mój ojciec. Niestety za sprawą panującego wówczas w naszym kraju systemu zajmował się jedynie drobnymi pracami z branży metalowej. Na całe szczęście dla naszych rodzinnych zainteresowań nowe realia umożliwiły kontynuowanie pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Firma HURTINOX została zarejestrowana w 2003 r.

Mocowania do szkła, rozety nierdzewne i wiele innych produktów

Tym razem, to ja zacząłem realizować swoje pasje, nie zapominając jednocześnie o rodzinnej tradycji i o tym, czego nauczyli mnie przodkowie. W początkowym etapie działalności firma wykonywała bramy, ogrodzenia, balustrady wewnętrzne i zewnętrzne, kraty, a także różnego rodzaju elementy wyposażenia domu i ogrodu (w tym m.in. łóżka, stoły, taborety, toaletki, ozdobne osłony, lustra, lampy, wieszaki, świeczniki itp.). Obecnie asortyment oferowany Klientom został poszerzony o produkty z dziedziny elementów nierdzewnych do balustrad szklanych takich jak uchwyty do szyby, rotule do szkła, balustrad z wypełnieniem rurkowym gdzie konieczne jest mocowanie rurki nierdzewnej tzw uchwyt przelotowy czy balustrad wykonywanych w systemie linkowym gdzie konieczna jest linka nierdzewna oraz uchwyt linki nierdzewnej W każdym tym przypadku nieodzowne jest wykorzystanie kolanka nierdzewne, dennice nierdzewne a także rozeta inox często znajdzie tu swoje zastosowanie.

W związku z tym poza produktami typu wsporniki poręczy, mocowania do szkła balustrad i uchwyty do szyb HURTINOX produkuje także różnego rodzaju części takie jak m.in. blaszki montażowe, nierdzewne uchwyty przelotowe i zaślepki do wspawania. Produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej.

Wyróżnia nas profesjonalne podejście

Profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń przyczyniło się do tego, że wiele przedsiębiorstw skorzystało z usług firmy HURTINOX. Bez względu na to, czy nasi pracownicy wykonują uchwyty do szkła hartowanego, rozety, czy dennice nierdzewne, dokładają wszelkich starań, aby produkowane części spełniały w stu procentach oczekiwania Klientów. Ich zadowolenie jest priorytetem w codziennej pracy. Początkowo firma działała na terenie województwa świętokrzyskiego, dostarczając produkty do takich miast jak Skarżysko, Końskie, Starachowice, Ostrowiec, Kielce, Busko, Jędrzejów i Sandomierz. Obecnie realizacje HURTINOX można podziwiać nawet w Islandii. Oferujemy także sprzedaż naszych produktów online.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mojej firmy

Z wyrazami szacunku

Maciej Dwojak